I-os lygos nugalėtojas - JOKŪBAVAS!

I-os lygos nugalėtojas - JOKŪBAVAS! 63

 

Gruodžio 17 d. baigėsi Kretingos raj. krepšinio pirmenybės, startavusios pirmąjį spalio savaitgalį ir šiemet sulaukusios didžiausio komandų skaičiaus, abejose lygose šiemet sudalyvavo po 9 komandas. Kretingos rajono krepšinio pirmenybes uždarė I lygos finalinės kovos.

 

MAŽOJO FINALO RUNGTYNĖS

URBOVITA  93 : 91  SKUODO KKSC-SENAMIESTS

Dėl III vietos susitiko ,,Urbovitos“ ir Skuodo ,,KKSC – Senamiesčio“ komandos, šios rungtynės vyko palei labai panašų scenarijų kaip ir finalas. Jame ,,Urbovita“ jau I kėl. įgijo 13 taškų persvarą (10 min. 29:16), kurią išlaikė ir II kėlinyje – 59:46. Šios rungtynėse intriga sugrįžo jau III kėlinyje, kuriame ,,Urbovita“ gal per daug atsipalaidavo ir tuo pasinaudoję Skuodo krepšininkai sumažino atsilikimą iki minimumo – 75:74. IV kėlinyje nė vienai komandai nepavyko nutolti, prasidėjus paskutinei minutei D. Petravičius išvedė savo komandą į priekį – 90:89, kitoje aikštės pusėje kapitonas J. Kryževičius gražino minimalią persvarą Skuodo komandai 91:90. Kitoje aikštės pusėje D. Petravičius pataikė iš toli ir sugrąžino persvarą savo komandai (93:91), varžovams palikdami apie 10 sekundžių, paskutinis P. Mitkaus tolimas metimas tikslo nepasiekė ir ,,Urbovitai“ atiteko šių metų bronzos apdovanojimai.

*****************************************************************************************************************************

DIDŽIOJO FINALO RUNGTYNĖS

VYDMANTAI  78 : 84  JOKŪBAVAS

I lygos didžiajame finale susitiko reguliaraus sezono nugalėtojai Vydmantai ir daugkartiniai pirmenybių nugalėtojai Jokūbavo krepšininkai. Jau prieš rungtynes buvo žinoma, kad finale Vydmantams trūks vienos labai svarbios detalės, po 36 naudingumo balus rinkusio ir visiems varžovams daug bėdų pridariusio Eriko Kubiliaus, kuris šias rungtynes turėjo praleisti dėl ligos. Rungtynes sėkmingiau pradėjo Jokūbavas, jų varžovai strigo puolime ir po I kėl. jie pirmavo – 24:9; iki pertraukos Jokūbavui pavyko išlaikyti tą patį atstumą nuo varžovų – 45:30. Prasidėjus paskutinei III kėlinio minutei Jokūbavas vis dar pirmavo 72:50 ir atrodė, kad varžovams nebepavyks atkurti intrigos, bet tiksint paskutinei IV kėlinio minutei vydmantiškiai po R. Misevičiaus dvitaškio su pražanga sumažino  savo atsilikimą iki 5 taškų – 77:82, Jokūbavui A. Bėrontas sumetė baudas, M. Aukselis kitoje aikštės pusėje prametę tolimą metimą, M. Reminas perėmė kamuolį ir uždirbo nesportinę A. Mikaločiaus pražangą, bet pataikė vieną baudos metimą iš dviejų, o per likusį laiką taškų pelnyta nebuvo ir pergalę šventė Jokūbavas – 84:78. Įdomu ir tai, kad pirmajame komandų susitikime Vydmantams irgi nepadėjo nei E. Kubilius, nei P. Šakinis, nei M. Reminas, bet tada komandai pavyko iškovoti gana netikėtą pergalę, o komandą į pergalę vedė 44 taškus surinkęs ir 60 naudingumo balų surinkęs R. Misevičius.

Simbolinis I lygos penketas:

Eimantas Kupšys, Voldemaras Knystautas (abu Jokūbavas) Mantas Aukselis (Vydmantai), Deividas Petravičius (,,Urbovita“), Julius Kryževičius Skuodo ,,KKSC-Senamiestis“).

Rezultatyviausi pirmenybių žaidėjai (skaičiuojant nuo ketvirtfinalio):

1 vt. Paulius Mitkus - Skuodo ,,KKSC-Senamiestis“

2 vt. Mantas Aukselis - Vydmantai

3 vt. Mindaugas Naudžiūnas - ,,Urbovita“

Tritaškių konkurso nugalėtojas ir prizininkai:

1 vt. Martynas Ruzgus - Kretingalė

2 vt. Nerijus Paulauskas - SK ,,Kūlupėnai“

3 vt. Egidijus Butvydas - ,,Urbovita“

 

Kaip po turnyro apžvelgė jų organizatorius ir vykdytojas sporto ir kultūros skyriaus vyr. specialistas Erikas Žiubrys pirmenybės šiemet pavyko: ,,šiemet pirmenybės, manau tikrai pavyko, atsitraukė pandemija, padidėjo žaidžiančių komandų skaičius, o ir pačios pirmenybės buvo sakyčiau aukšto lygio. Noriu pasidžiaugti ir padėkoti dalyvavusioms komandos, taip pat smagu, kad atsirado ir rėmėjų, prie mūsų prisidėjo UAB ,,Riflis“, greitojo maisto restoranas ,,Alyva“, tikiuosi jų skaičius tik augs ir pavyks dar labiau padidinti ateityje organizuojamų turnyrų lygį“.

 

       


‹ atgal
svetainiu kurimas KRT © 2024

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti