II-os lygos nugalėtojas - VIRUSAS!

II-os lygos nugalėtojas - VIRUSAS! 62

 

Gruodžio 17 d. baigėsi Kretingos raj. krepšinio pirmenybės, startavusios pirmąjį spalio savaitgalį ir šiemet sulaukusios didžiausio komandų skaičiaus, abejose lygose šiemet sudalyvavo po 9 komandas. Pirmieji kovas dėl apdovanojimų pradėjo II lygos atstovai.

 

MAŽOJO FINALO RUNGTYNĖS

KURMAIČIAI  72 : 80  ORANŽINIS ŠARAS

Atkakliai klostėsi kova dėl trečios vietos, kurioje susitiko ,,Oranžinis šaras“ ir reguliaraus sezono nugalėtojai Kurmaičiai. Šiose rungtynėse jau sužaidus tris kėlinius švieslentėje vis dar degė lygus rezultatas – 58:58, bet paskutiniam kėliniui daugiau jėgų išsaugojo ,,Oranžinio šaro“ komanda galiausiai laimėjusi rungtynes – 80:72. Kurmaičių komanda iki pusfinalio buvo vienintelė komanda nepatyrusi pralaimėjimo, bet sezoną užbaigė dviem nesėkmėmis ir liko be komandinių apdovanojimų. ,,Oranžinio šaro“ komandoje Darius Bručkus (5/6 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai, 12 atk. kamuolių) surinko 26 taškus, Laurynas Vadopalovas (5/8 dvitaškiai) pridėjo 22; Kurmaičių komandoje Julius Jasas (4/11 tritaškiai, 11 atk. kamuolių) pelnė 31 tašką, Justino Jodkonio (3/3 tritaškiai, 7/10 baudos) sąskaitoje – 26.

**************************************************************************************************************************

DIDŽIOJO FINALO RUNGTYNĖS

VIRUSAS  67 : 64  SK KŪLUPĖNAI

Dėl nugalėtojų vardų susitiko ,,Virusas“ ir SK ,,Kūlupėnų“ komandos, nors daugelis susirinkusių žiūrovų ir prognozavo lengvą ,,Viruso“ pergalę, bet aikštėje tas prognozes dar reikėjo įrodyti, įpusėjus rungtynėms dar pirmavo SK ,,Kūlupėnai“ – 33:30. Vis tik III kėlinį sėkmingiau sužaidė ,,Virusas“ ir po jo susigrąžino persvarą į savo rankas – 56:51. IV kėlinys klostėsi nerezultatyviai, bet sukauptos persvaros ,,Virusui“ užteko, kad 67:64 palaužtų varžovus ir taptų II lygos nugalėtojais. ,,Viruso“ komandoje be keitimų žaidęs Vytautas Želvys (8/11 dvitaškiai, 6/8 baudos, 10 atk. kamuolių, 28 naud. balai) pelnė 28 taškus, Remigijus Turskis pridėjo 16; SK ,,Kūlupėnų“ komandoje 17 taškų surinko Šarūnas Stalmokas (7 atk. kamuoliai, 9 išprov. pražangos), 16 – Sigitas Einikis (7/12 dvitaškiai, 10 atk. kamuolių, 6 išprov. pražangos, 23 naud. balai).

Simbolinis II lygos penketas: Vytautas Želvys, Remigijus Turskis (abu ,,Virusas“),  Šarūnas Stalmokas (SK ,,Kūlupėnai“),  Darius Bručkus (,,Oranžinis šaras“),  Julius Jasas (SK ,,Kurmaičiai“).

Rezultatyviausi pirmenybių žaidėjai:

1 vt. Vytautas Želvys - ,,Virusas“

2 vt. Julius Jasas – SK ,,Kurmaičiai“

3 vt. Justinas Jodkonis - SK ,,Kurmaičiai“

Kaip po turnyro apžvelgė jų organizatorius ir vykdytojas sporto ir kultūros skyriaus vyr. specialistas Erikas Žiubrys pirmenybės šiemet pavyko: ,,šiemet pirmenybės, manau tikrai pavyko, atsitraukė pandemija, padidėjo žaidžiančių komandų skaičius, o ir pačios pirmenybės buvo sakyčiau aukšto lygio. Noriu pasidžiaugti ir padėkoti dalyvavusioms komandos, taip pat smagu, kad atsirado ir rėmėjų, prie mūsų prisidėjo UAB ,,Riflis“, greitojo maisto restoranas ,,Alyva“, tikiuosi jų skaičius tik augs ir pavyks dar labiau padidinti ateityje organizuojamų turnyrų lygį“.

 

         


‹ atgal
svetainiu kurimas KRT © 2024

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti