Pusfinalio rezultatai (I lyga)

Pusfinalio rezultatai (I lyga) 60

Rajono krepšinio pirmenybėse buvo sužaisti ir pusfinalių susitikimai, tiek I, tiek II lygoje tapo aiškios komandos kovosiančios dėl nugalėtojų vardų. Tai reiškia, kad jau šį savaitgalį paaiškės nugalėtojai ir prizininkai.

URBOVITA  66 : 68  JOKŪBAVAS

Pirmajame pusfinalyje susitiko daugkartiniai čempionai ir prizininkai Jokūbavas ir ,,Urbovita“. Susitikimas prasidėjo labai nerezultatyviai, po pirmo kėlinio 11:10 pirmavo ,,Urbovita“; antrąjį kėlinį sėkmingiau sužaidė Jokūbavas ir išsiveržė į priekį – 29:26. II kėlinyje komandos ir toliau keitėsi sėkmingomis atkarpomis, bet jam pasibaigus Jokūbavas vis dar pirmavo – 48:46. Likus žaisti trims minutėms švieslentėje degė lygus rezultatas 62:62. Per likusį laiką ,,Urbovitos“ komandoje A. Viršilas sumetė keturis baudos metimus iš keturių, bet Jokūbavas po A. Bėronto taiklaus baudos metimo pirmavo 68:66, varžovai paskutinei atakai turėjo pakankamai laiko, bet paskutinis M. Naudžiūno dvitaškis tikslo nepasiekė, o tai reiškė Jokūbavo komandos pergalę. Šių rungtynių intensyvumą parodo ir tai, kad nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnės nei 5 taškų persvaros, švieslentėje dažnai degė ir lygus rezultatas. Nugalėtojų komandoje rezultatyviausiai žaidė Eimantas Kupšys (13 atk. kamuolių, 20 naud. balų) pelnęs 17 taškų, Andrius Bėrontas (8 atk. kamuoliai) pridėjo 14, o Voldemaras Knystautas (21 atk. kamuolys, 22 naud. balai) – 11. ,,Urbovitos“ komandoje Aidas Viršilas (8/9 baudos, 6 atk. kamuoliai, 7 rez. perdavimai, 4 per. kamuoliai, 8 išprov. pražangos, 26 naud. balai) surinko 18, Audrius Mineikis (16 atk. kamuolių, 17 naud. balų) – 11, o Mindaugas Naudžiūnas - 10 taškų.

VYDMANTAI  88 : 71  SKUODO KKSC-SENAMIESTS

Antrosiose rungtynėse susitiko praėjusių metų Kretingos rajono didžiosios taurės nugalėtojai Skuodo ,,KKSC-Senamiestis“ ir Vydmantai. Šiose rungtynėse tokios didelės dramos nebuvo, vydmantiškiai nuo pat susitikimo pradžios pradėjo tolti nuo varžovų, po dviejų kėlinių komandas skyrė 15 taškų – 55:40. Po pertraukos ir toliau rungtynių kontrolę išlaikę Vydmantai 88:71 nugalėjo skuodiškius ir pelnytai žengė į finalą. Nugalėtojus į priekį vedė rezultatyviausiu pusfinalio žaidėju tapęs Mantas Aukselis (10/11 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai 5/5 baudos, 5 per. kamuoliai, 33 naud. balai) pelnęs 34 taškus, 15 - pridėjo Erikas Kubilius (5/7 dvitaškiai, 8 atk, kamuoliai, 3 per. kamuoliai, 22 naud. balai), Rokas Misevičius (7 atk. kamuoliai, 6 rez. perdavimai) ir Mindaugas Reminas (4/7 tritaškiai, 18 naud. balų) po – 12. Skuodo komandoje Paulius Mitkus (6/10 dvitaškiai) surinko 18, Kristupas Burneika (5/7 dvitaškiai, 3 per. kamuoliai, 16 naud. balų) – 12, Tautvydas Vepštas (2/3 tritaškiai, 5/6 baudos, 6 atk. kamuoliai, 17 naud. balų) – 11 taškų.