Pusfinalio rezultatai (II lyga)

Pusfinalio rezultatai (II lyga) 59

Rajono krepšinio pirmenybėse buvo sužaisti ir pusfinalių susitikimai, tiek I, tiek II lygoje tapo aiškios komandos kovosiančios dėl nugalėtojų vardų. Tai reiškia, kad jau šį savaitgalį paaiškės nugalėtojai ir prizininkai.

VIRUSAS  60 : 57  ORANŽINIS ŠARAS

Pirmame pusfinalyje susitiko du vienas kitą gerai pažįstantys varžovai ,,Virusas“ ir ,,Oranžinis šaras“. Šiose rezultatyvumu nepasižymėjusiose rungtynėse sužaidus pirmą rungtynių pusę priekyje buvo ,,Oranžinis šaras“ – 32:25. Trečiajame kėlinyje sėkmingiau rungtyniavo ,,Virusas“ ir prieš lemiamas dešimt minučių jie atsilikinėjo vienu tašku – 41:42. Intriga išliko iki pat paskutinės susitikimo minutės, o ,,Viruso“ pergalę - 60:57  nulėmė taiklus Dariaus Anužiaus tritaškis metimas. Nugalėtojams po – 14 taškų surinko Vytautas Želvys (6/14 dvitaškiai, 12 atk. kamuolių) ir Andrius Auryla (3/5 dvitaškiai, 14 atk. kamuolių, 8 išprov. pražangos, 20 naud. balų); ,,Oranžinio šaro“ neišgelbėjo 18 - Aleksandro Kostiugovo (6 atk. kamuoliai, 3 per. kamuoliai) ir 16 – Valentino Rumiancevo (3/7 tritaškiai, 5/6 baudos) taškų.

KURMAIČIAI  53 : 76  SK KŪLUPĖNAI

Antrajame pusfinalyje susitiko iki šiol be pralaimėjimų žengę Kurmaičiai ir Kūlupėnai. Kurmaitiškiai šiose rungtynėse visiškai nerodė iki tol demonstruoto žaidimo, pralaimėjo visus keturis kėlinius ir 53:76 turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Kūlupėnų komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Sigitas Einikis (6/9 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 7/7 baudos, 14 atk. kamuolių, 28 naud. balai) surinkęs 22 taškus, Julius Narkus (6/9 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 13 atk. kamuolių, 27 naud. balai) pridėjo – 16. Kurmaičių komandoje be keitimų rungtyniavę Julius Jasas (12 atk. kamuolių) pelnė 17 taškų, 12 pridėjo Justinas Jodkonis (11 atk. kamuolių, 4 rez. perdavimai, 7 per. kamuoliai, 19 naud. balų).