"Stafs" pusfinalio kovoje nugalėjo "WestTransit"

"Stafs" pusfinalio kovoje nugalėjo "WestTransit" 190

Mažosios taurės pusfinalio dvikovoje susitiko „WestTransit“ prieš „Stafs“.

Pirma rungtynių dalis. Pusfinalio kovą užtikrinčiau pradėjo „Stafs“ krepšininkai, kurie kietos gynybos ir taiklių metimų dėka tolo nuo oponentų bei po pirmojo kėlinio įgijo 8 taškų pranašumą (22:14). Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino, tačiau „WestTransit“ niekaip nepavyko priartėti prie varžovų ir „Stafs“ po pirmos rungtynių dalies pirmavo 9 taškų skirtumu (43:34).

Antroji rungtynių dalis. Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė. „Stafs“ komanda ir toliau kontroliavo rungtynių eigą, o „WestTransit“ niekaip nepavyko rastis sėkmingesnio žaidimo ir labiau pasipriešinti varžovams. „Stafs“ užtikrintai laimėjo pusfinalio dvikovą ir žengė į Mažosios taurės finalą (88:75).